„Rodzinne archiwum – warsztaty tworzenia albumów rodzinnych fotografii"

23.11.2021 14:00
30.11.2021 16:00
rodzinne archiwum fb_0.jpg
Zapraszamy na międzypokoleniowe warsztaty „Rodzinne archiwum – warsztaty tworzenia albumów rodzinnych fotografii”, które odbędą się w ramach cyklu warsztatów „Podróże w czasie”.
"Poprzez fotografie każda rodzina stwarza swoją kronikę pisaną portretami – przenośny zestaw obrazków, które zaświadczają o wspólnym życiu.” (S. Sontag, „O fotografii”, Kraków 2009)

Międzypokoleniowe warsztaty tworzenia albumów rodzinnych fotografii mają służyć uporządkowaniu fotografii i przygotowaniu rodzinnych albumów. Spotkanie będzie wspaniałą okazją do poznania historii własnej rodziny. W albumie rodzinnych fotografii nie powinno zabraknąć zarówno kadrów z przeszłości – fotografii analogowych, jak i tych z ostatnich lat – fotografii cyfrowych.

Warsztaty odbędą się w następujących terminach: 9, 16, 23 i 30 listopada, o godz. 14.00.

Wstęp wolny

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu - 74 867 35 70 (wew. 23) lub na adres email - dno@muzeum.klodzko.pl

Prowadzenie - Anna Franczukowska, absolwentka Etnologii i Antropologii Kulturowej

MIĘDZYPOKOLENIOWE WARSZTATY ŁĄCZĄCE POKOLENIA