Cultural Evening

29.11.2019 17:00
Museum Cultural Evening Poster - Kopia.jpg

Z przyjemnością zapraszamy na kolejne wydarzenie, podczas którego poznamy kulturę i tradycje różnych krajów, spróbujemy narodowych potraw i nawiążemy kontakt z wolontariuszami z różnych państw. Nasi goście pochodzą z Argentyny, Armenii, Boliwii, Gruzji, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 29 listopada 2019 r.,
o godzinie 17:00 w Muzeum Ziemi Kłodzkiej.

W programie:
Prezentacje poszczególnych krajów
Degustacja jedzenia
Taniec
Ciekawe warsztaty

Wydarzenie przygotowane przez naszą muzealną wolontariuszkę Sonę i jej przyjaciół z Europejskiego Forum Młodzieży.

Wstęp wolny!

ENG

We are pleased to invite you to the museum's next event where you can try the food of different countries, learn about their culture and traditions, ask questions and make new international friends. Our guests are from Argentina, Armenia, Bolivia, Georgia, the UK, and Ukraine.

The event will take place on Friday, November 29, at 17:00 at the Museum of Klodzko Land.

The activities include:
Country presentations