« Tydzień, 14 lipiec 2014 »

Jak co roku, w okresie letnim nasze muzeum organizuje zajęcia dedykowane dzieciom. Tym razem proponujemy małym gościom muzeum warsztaty, spotkania z ciekawymi osobami oraz zabawy,    a wszystko to w oparciu o aktualnie prezentowane wystawy w muzeum, historię oraz zabytki ziemi kłodzkiej.

15.07.2014 10:00
Koniec: 15.07.2014 12:00

Na kolejnych zajęciach wakacyjnych mali goście muzeum  zapoznają się z dawną tradycją regionu malowania na szkle. Dowiedzą  się co malowano 200 lat temu, jakich przyborów używali ludowi mistrzowie przy tworzeniu szklanych obrazów i kto je najchętniej kupował, a przede wszystkim sami spróbują własnych sił w ich malowaniu.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp: 4 zł od osoby

18.07.2014 17:00

Wernisaż wystawy powarsztatowej prac członków Powiatowego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.