« Tydzień, 18 sierpień 2014 »

Jak co roku, w okresie letnim nasze muzeum organizuje zajęcia dedykowane dzieciom. Tym razem proponujemy małym gościom muzeum warsztaty, spotkania z ciekawymi osobami oraz zabawy,    a wszystko to w oparciu o aktualnie prezentowane wystawy w muzeum, historię oraz zabytki ziemi kłodzkiej.

18.08.2014 10:00
Koniec: 18.08.2014 12:00

Kolejne spotkanie z cyklu WAKACJE W MUZEUM  dedykowane dzieciom.

Tym razem do muzeum zaprosiliśmy pszczelarzy z ziemi kłodzkiej, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz poczęstują miodem.

Wstęp: 4 zł od osoby