12-09-2015

Zapraszamy na wystawę Ewy Konikowskiej pt. "Reminiscencje wycięte". Świat rekonstruowany wspomnieniami – niekoniecznie nieświadomymi – to przestrzeń potraktowana magicznie i skomponowana na nowo za pomocą fragmentów przeszłych chwil, nieistniejących już miejsc i ponadczasowej symboliki.

Sentymentalna podróż Tadeusza Łukasiewicza do miejsc dzieciństwa zaowocowała wystawami monograficznymi artysty w muzeach Ziemi Kłodzkiej. Wystawa "Hymny światła – Bystrzyca Kłodzka na nowo" od maja do połowy sierpnia br. gościła w Muzeum Filumenistycznym w Bystrzycy Kłodzkiej, a od 14 sierpnia można ją obejrzeć w Muzeum Ziemi Kłodzkiej.

12.09.2015 17:00

W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa na Dolnym Śląsku, serdecznie zapraszamy 12 września 2015 r., o godzinie 17.00 do Muzeum Ziemi Kłodzkiej gdzie będzie można obejrzeć wystawę numizmatyczną z Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie zatytułowaną „Skarb z Głogowa”.
13-09-2015

Koniec: 30.09.2015 17:00

02-10-2015
02.10.2015 17:00