25-05-2018

Zostań współautorem wystawy "Nasze drogi do niepodległej" Muzeum Ziemi Kłodzkiej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości przygotowuje wystawę okolicznościową "Nasze drogi do niepodległej". Jeśli posiadasz pamiątki rodzinne (np. listy, pocztówki, odznaczenia, zdjęcia) związane z powstaniami XIX w., I i II wojną światową, czasem Żołnierzy Wyklętych, zrywami robotniczymi okresu PRL-u i triumfem Solidarności wypożycz je na wystawę i zostań jej współautorem.

26-05-2018

26.05.2018 09:00

Zapraszamy na kolejną już 23. Giełdę Skał i Minerałów - imprezę plenerową na dziedzińcu kłodzkiego muzeum połączoną z wystawą minerałów ze zbiorów prywatnych kolekcjonerów.

Serdecznie zapraszamy!

26.05.2018 09:00

Zapraszamy kolekcjonerów oraz miłośników pięknych mebli, obrazów, monet czy bibelotów na kolejne Targi Staroci (26 - 27 maja 2018 r.), które odbędą się na ulicach Kłodzka w pobliżu muzeum.

27-05-2018

Koniec: 27.05.2018 16:00

28-05-2018

29-05-2018

30-05-2018

31-05-2018

01-06-2018

02-06-2018

03-06-2018

04-06-2018

05-06-2018

05.06.2018 18:00

Wernisaż wystawy dotyczącej zabytków renesansowych na ziemi kłodzkiej i regionu Litomyšl.

06-06-2018

07-06-2018

08-06-2018

08.06.2018 17:00

Wykład pt. Więzienie karno-śledcze w Kłodzku w dobie stalinizmu (1945-1956)

09-06-2018

10-06-2018

11-06-2018

12-06-2018

13-06-2018

14-06-2018

15-06-2018

15.06.2018 17:00

Koncert promujący młodych muzyków przygotowany przez Państwową Szkołę Muzyczną w Kłodzku.

16-06-2018

17-06-2018