« Tydzień, 4 czerwiec 2018 »

Zostań współautorem wystawy "Nasze drogi do niepodległej" Muzeum Ziemi Kłodzkiej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości przygotowuje wystawę okolicznościową "Nasze drogi do niepodległej". Jeśli posiadasz pamiątki rodzinne (np. listy, pocztówki, odznaczenia, zdjęcia) związane z powstaniami XIX w., I i II wojną światową, czasem Żołnierzy Wyklętych, zrywami robotniczymi okresu PRL-u i triumfem Solidarności wypożycz je na wystawę i zostań jej współautorem.

05.06.2018 18:00

Wernisaż wystawy dotyczącej zabytków renesansowych na ziemi kłodzkiej i regionu Litomyšl.

08.06.2018 17:00

Wykład pt. Więzienie karno-śledcze w Kłodzku w dobie stalinizmu (1945-1956)