Nasze drogi do niepodległej

11.05.2018 09:40
30.09.2018 17:00
Nasze drogi do niepodległej

Zostań współautorem wystawy "Nasze drogi do niepodległej" Muzeum Ziemi Kłodzkiej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości przygotowuje wystawę okolicznościową "Nasze drogi do niepodległej". Jeśli posiadasz pamiątki rodzinne (np. listy, pocztówki, odznaczenia, zdjęcia) związane z powstaniami XIX w., I i II wojną światową, czasem Żołnierzy Wyklętych, zrywami robotniczymi okresu PRL-u i triumfem Solidarności wypożycz je na wystawę i zostań jej współautorem. Spiszmy wspomnienia o przodkach zaangażowanych w walki niepodległościowe, zgromadźmy pamiątki, wspólnie poznajmy historie naszych rodzin.

Otwarcie wystawy planowane jest na listopad 2018 r.
Ekspozycja prezentowana będzie do początku 2019 r. Po jej zamknięciu materiały powrócą do właścicieli.
Kontakt – Dział Naukowo-Oświatowy – tel. 74 867 35 70, wew. 23