Materiały prasowe

Wielki ukłon architektowi Andreasowi Ernstowi DKL24.pl

Andreas Ernst, fot. DKL24

Wielki ukłon architektowi Andreasowi Ernstowi tak brzmi tytuł tekstu bwb na portalu

 • Więcej
 • Wiking i Wilkołak o naszym Muzeum

  Oczy czasu

  Blogerzy Wiking i Wilkołak prowadzą portal podróżniczy, każdy z nich ma inne priorytety, ale dzięki wspólnej pasji, jaka są podróże, zawsze udaje im się wypracować kompromis.

  Modlitewnik dla Polaków pielgrzymujących do Wambierzyc sprzed ponad 100 lat

  Zapraszamy do czytania kolejnego artykułu pt. Modlitewnik dla Polaków pielgrzymujących do Wambierzyc sprzed ponad stu lat, autorstwa naszej muzealnej koleżanki Ireny Klimaszewskiej, który ukazał się w wydawnictwie Ziemia Kłodzka.

  Pocztówki. Wspomnienia i doświadczenia muzealnika

  Zapraszamy do lektury artykułu Krystyny Toczyńskiej-Rudysz Pocztówki. Wspomnienia i doświadczenia muzealnika, który ukazał się w wydawnictwie Ziemia Kłodzka nr 286-287 - 2018

   

   

  Martwa natura jak żywa w Starym Ratuszu we Wrocławiu

  Martwa natura jak żywa.jpg

  Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę wystawy pt. "Martwa natura jak żywa", której autorką i kuratorką jest Joanna Stoklasek-Michalak. Tym razem  kłodzką ekspozycję muzealną  będzie można obejrzeć w Starym Ratuszu we Wrocławiu. Jej wernisaż odbędzie się 1 grudnia 2017 r. o godz. 17.00. 

  Ziemia Kłodzka w czasach Josepha Köglera

  Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Ziemia Kłodzka w czasach Josepha Köglera gazety Moja Brama o wystawie autorstwa Krystyny Oniszczuk-Awiżeń

   

   

   

  Subskrybuje zawartość