08-07-2014
08.07.2014 10:00
Koniec: 08.07.2014 12:00

Spotkanie z fotografem i przyrodnikiem Tomaszem Gmerkiem.

Na pierwsze zajęcia wakacyjne w  muzeum zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią przyrodę, pragną poznać wszystkie pasma górskie leżące na ziemi kłodzkiej, zechcą odkryć miejsca niezapisane dotąd na mapie, odnaleźć niespotykane gatunki roślin oraz przeżyć wspaniałą przygodę w muzeum wraz z fotografem Tomaszem Gmerkiem.

W programie: pokaz fotografii, zagadki przyrodnicze
i zajęcia plastyczne.

Szczegóły pod numerem tel. 74 867 35 70 wew. 23
Wstęp: 4 zł od osoby
08.07.2014 10:00

Jak co roku, w okresie letnim nasze muzeum organizuje zajęcia dedykowane dzieciom. Tym razem proponujemy małym gościom muzeum warsztaty, spotkania z ciekawymi osobami oraz zabawy,    a wszystko to w oparciu o aktualnie prezentowane wystawy w muzeum, historię oraz zabytki ziemi kłodzkiej.

09-07-2014

10-07-2014

11-07-2014

12-07-2014

13-07-2014

14-07-2014

15-07-2014

15.07.2014 10:00
Koniec: 15.07.2014 12:00

Na kolejnych zajęciach wakacyjnych mali goście muzeum  zapoznają się z dawną tradycją regionu malowania na szkle. Dowiedzą  się co malowano 200 lat temu, jakich przyborów używali ludowi mistrzowie przy tworzeniu szklanych obrazów i kto je najchętniej kupował, a przede wszystkim sami spróbują własnych sił w ich malowaniu.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp: 4 zł od osoby