KLASYKALIA MUZYCZNE

11.04.2014 18:00
plakat_klasykalia_www_2.jpg

Koncert kameralny Sentiments, w którym  wystąpią:

duet Tangonetta: Waldemar Goliński – skrzypce, Arkadiusz Gembara – akordeon                                                                                                duet rodzinny – uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I ST.  im. F Chopina nr 2 we Wrocławiu:
Michał Krzywiecki – skrzypce
Mikołaj Krzywiecki – akordeon

w programie: A. Vivaldi, J.S. Bach, A. Piazzolla, J. Galliano,  A. Chaczaturian

duet Tangonetta – Arkadiusz Gembara i Waldemar Goliński
Zespół tworzą wrocławscy artyści, absolwenci Akademii Muzycznych – akordeonista Arkadiusz Gembara i skrzypek Waldemar Goliński. Duet koncertuje w całym kraju oraz za granicą
i przyjmowany jest zawsze z sympatią i dużym aplauzem. Na co dzień współpracują z najlepszymi muzykami grającymi na polskich estradach.

Mikołaj i Michał Krzywieccy
to bardzo utalentowani muzycy. Mimo młodego wieku obaj są laureatami wielu konkursów ogólnopolskich. Ich wspólny koncert w Kłodzku wraz z duetem Tangonetta będzie okazją do ukazania dwóch pokoleń artystów grających na tych samych instrumentach. Koncert Sentiments to wyjątkowe spotkanie stojących u progu kariery muzycznej braci oraz profesjonalnych już wykonawców.

Wstęp wolny na wszystkie koncerty oraz warsztaty
Prowadzenie koncertów: Danuta Szewczyk
Koordynacja artystyczna: Katarzyna Mąka

Patronat Honorowy:  Bogusław Szpytma Burmistrz Miasta Kłodzka