Origami

20.07.2013 17:00
origami2.jpg

Zapraszamy na wernisaż wystawy powarsztatowej  pt. „Origami”. Na ekspozycji zostaną pokazane prace członków Powiatowego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, Polskiego Związku Głuchych oraz Polskiego Związku Niewidomych, które są efektem prowadzonych w muzeum czerwcowych warsztatów finansowanych przez Gminę Miejską Kłodzko.

W trakcie imprezy wystąpi zespół Kłodzczanki.

Powiatowe Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych istnieje od 2005 r. Jego działalność statutowa opiera się na integracji społecznej, wzajemnej pomocy oraz wspieraniu się w różnych, trudnych sytuacjach życiowych. Działa na rzecz drugiego człowieka. Prowadzi szeroko pojetą współpracę z samorządami Kłodzczyzny, by dbać o dobro swoich członków.

Prowadzenie warsztatów:
Malwina Karp - artystka, absolwentka malarstwa wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych
Joanna Jakubowicz - historyk sztuki