NOCNE ZWIEDZANIE MIASTA Z DRESZCZYKIEM 2026
„Kłodzko w środku lata, czyli historie kłodzkich hoteli, restauracji, zajazdów i kawiarni”
7 sierpnia 2026 r.,
POCZĄTEK
godzina 20.30
wstęp wolny!
Impreza plenerowa prowadzona przez muzealników przy udziale wolontariuszy. Wzbogacona o działania performatywne w niekonwencjonalny sposób przybliża widzom historię, architekturę i sztukę Kłodzka.
Scenariusz do wydarzenia powstał na podstawie książki Krystyny Oniszczuk-Awiżeń pt. „Szlakiem dawnych kłodzkich hoteli, zajazdów i restauracji”.